Ata Teknik Hırdavat San. ve Tic. Ltd. Şti. 1983 yılında Topkapı’da kesici takımlar üzerine kurulmuş ve 1998 yılına kadar bu sektör ve ürün gruplarında müşterilerine hizmet vermeye devam etmiştir.

1998 yılında İkitelli O.S.B. ‘ne taşınan firmamız, Makine ve Kalıp sektörü başta olmak ve organize sanayi bölgesinde üretim yapan başlıca firmalardan gelen talep üzerine, Plastik, Sac Kalıp ve Endüstriyel Kimyasallar ürün gruplarını da bünyesine katmıştır.

Yoğun olarak Marmara Bölgesinde aktif olarak müşterilerine hizmet veren firmamız aynı zamanda Bursa, İzmit, Sakarya, Eskişehir, İzmir, Balıkesir, Isparta, Manisa, Konya, Ankara illeri başta olmak üzere diğer Anadolu şehirlerinde bulunan müşterilerine de hizmet vermektedir.

Firmamız 2016 yılı itibariyle özellikle Kesici Takım ve Takım Tutucu ürünlerini kendi markası “Heikenei” adı altında yurt dışında ve yurt içinde üretmekle beraber 2018 yılı itibariyle Çekya ve Polonya başta olmak üzere, Rusya, İtalya ve İspanya ülkelerine ihraç da etmeye başlamıştır.

Kalıp sektörünün her gün gelişme göstermesine bağlı olarak teknik yeterliliğini artıran ve kendini geliştirmek için yatırım gerçekleştiren firmamız özellikle Türkiye’de bulunan yabancı merkezli firmaların özel taleplerini karşılamak amacıyla da profesyonelleşmiştir.

Modern üretim kabiliyetleri ile kendini her geçen gün güncelleyen ve gelişmekten geri kalmayan firmalar arasında yerini almak amacıyla dijitalleşme süreçlerini tamamlamış, zamanı verimli kullanabilmek adına müşterilerine en doğru datayı en kısa yoldan sunmak amacıyla ürün kataloglarında her türlü detaya yer vermiş ve web sayfalarında sektörde hiçbir firmanın yer veremediği kadar ürün/veriyi sunuş olabilmenin haklı gururunu yaşamaktayız.

Firmamız ve çalışanları hiçbir zaman sadece satış amaçlı bir karakter izlememiş, doğru veri ile çalışan doğru ürünün hem müşterilerimiz hem de kendimiz için, bizleri ileriye taşıyacak kaliteli ilişkiler kurabileceğimiz konusunda hedefimiz ile doğrudan bağlantılı olduğu çizgisinden çıkmamıştır.

ATA Teknik Hırdavat San. Tic. Ltd. Şti.

0
Yıllık Deneyim
0+
Firma
0
Ülke
0
Müşteri